ua

Твердопаливні котли

SAS MI

Котел сучасної конструкції, що працює за принципом верхнього спалювання твердого палива. Корпус котла складається з топки та конвекційної частини виконаних із сталевих листів зварної конструкції

SAS MINIECO

Повітряний камін SAS MINI-ECO побудований таким чином, що контейнер з паливом та камера згорання являють одну конструкцію, завдяки цьому камін є малогабаритним і може без проблем монтуватись у квартирах.

SAS MULTI

Котел типу SAS MULTI є низькотемпературним котлом пристосованого для ефективного спалювання кам'яного вугілля сорту горох пелети, деревини любих видів.

SAS NWT

SAS NWT котел з сучасною конструкцією, що працює за принципом нижнього спалювання твердого палива з трирівневою системою камери згорання. Котел оснащений контролером( регулятором температури ) та вентилятором який забезпечує більшу стабільність у роботі і має значну економію у розході палива.

SAS ECO

SAS ECO це котел сучасної конструкції у якому операції обслуговування здійснюються до мінімуму. Це низькотемпературний котел центрального опалення адаптований до високоефективного спалювання мілкого вугілля та пелети, щепи, торфу.

SAS GROECO

Сучасний повністю автоматизований котел у якому операції здійснюються до мінімуму. Це низькотемпературний котел центрального опалення оснащений автоматичною системою очищення печі. Його конструкція пристосована до високоефективного спалювання вугілля типу горошку та пелети.

SAS UWG

Котел SAS UWG призначений для нижнього спалювання твердого палива. Топка котла складається із котлової сталі P265GH 6мм.

SAS UWT

Котли центрального опалення SAS UWT це пристрій сучасного дизайну та конструкції . Цей котел універсальний підходить як і для нижнього так і для верхнього спалювання.

SAS NWG

Конструкція котла призначена для нижнього спалювання твердого палива. Будова камери згорання забезпечує високу ефективність процесу горіння палива.

SAS AGROECO

В період зростання цін на видобуте паливо альтернативні джерела енергії мають особливе значення. Горіння зерна (особливо вівсяне) все більш стає популярним. Багаторічний досвід пошуку нових альтернативних рішень в області горіння призвели до створення лінії котлів SAS AGRO-ECO адаптовані для високоефективного спалювання біомаси..