Пальники

Пеллетний пальник Air pellet 300 (комплект)

Air Pellet 300 - Факельна пелетних пальник для спалювання паливних гранул . ( В комплекті при покупці : Air Pellet 300 , шнек 2 м , Bio Pid ) Факельна Пальник Air Pellet 300 створена для роботи з усіма видами котлів на твердому паливі , а так само є альтернатіваой газовим і рідкопаливним пальників для водогрійних котлів і печей , крім Двоходові жаротрубних котлів з реверсивної топкою . ( Конструкція твердопаливного котла повинна дозволяти функціональний збір і видалення золи в камері згоряння )

Пелетний пальник Air Pellet 50 кВт (комплект)

Пелетний пальник призначен для роботи з твердопаливними котлами, а також, як альтернатива газовим і рідкопаливним пальникам для водогрійних котлів і печей, крім двоходових жаротрубних котлів з реверсивною топкою. (Конструкція твердопаливного котла повинна дозволяти збирання та видалення золи).

Пелетний пальник Air Pellet 150 кВт (комплект)

Пелетний пальник призначен для роботи з твердопаливними котлами, а також, як альтернатива газовим і рідкопаливним пальникам для водогрійних котлів і печей, крім двоходових жаротрубних котлів з реверсивної топкою. (Конструкція твердопаливного котла повинна дозволяти збирання та видалення золи).

Пелетний пальник Air Pellet 36 кВт (комплект)

Пальник пелетний Air Pellet 36 кВт (факельного типу), призначен для роботи в твердопаливних котлах на пелетах (паливні гранули виготовлені з тирси і деревних стружок). У комплект входить пальник, шнек, автоматика для котла. Більш ефективно пелетний пальник працює на пелетах з деревної тирси і стружок. Можлива робота пальника на пелетах виготовлених з лушпиння соняшника, але ефективність пальника знизиться і буде потрібно частіше проводити його обслуговування та чистку. Для забезпечення надійної роботи обладнання, передбачена система самоочищення топки пелетного пальника від золи і зйомний колосник.

Пелетний пальник Air pellet 15 кВт (комплект)

Факельні пальника AIR PELLET є альтернативою газовим і рідкопаливним пальників для водогрійних котлів і печей за умови, що конструкція котла (печі) дозволяє проводити збір та видалення золи. Пальники володіють високими екологічними показниками, низькою емісією димових газів і низьким енергоспоживанням.